Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradığın ve daha fazlası

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Freetime Kuralları (Lütfen okuyunuz)

YazarMesaj
DareDevil
Admin
DareDevil

Freetime Kuralları (Lütfen okuyunuz) Empty
MesajKonu: Freetime Kuralları (Lütfen okuyunuz)   Freetime Kuralları (Lütfen okuyunuz) EmptySalı Ara. 18, 2007 2:27 pm

1.Forum katilimcisini yada ücüncü bir sahsi kücültücü veya hakaret edici yazi yazilamaz.

2. Yöneticiler her yazilan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karsilastiginizda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

3. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bagirmak anlamina gelecegi icin kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayiniz.

4. Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Acacaginiz topicleri de konu basligina uygun bir yerde aciniz. Gereksiz yada uygunsuz bir yerde acilan topicler Yönetim tarafindan silinir yada uygun bir bölüme tasinir.

5. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir.Boş anlamsız ve kısa Mesajlar yazılamaz (yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın silinebilir)

6. Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, w***z, crack vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır !

7. Forum dili Türkce'dir, Türkce disinda dil kullanmayiniz.

8. Forumda e-posta, telefon numarası vermek yasaktir.

9. Ahlâka aykırı ve boyutları çok büyük avatarlar/imzalar kullanmak sayfanın açılmasını zorlayacak büyüklükte resim,yasaktır. Kurallara uyulmadığı taktirde uyarı alabilir, avatar ve imzanız uyarı yapılmaksızın silinebilir. Avatar ve imza kullanma hakkınız, yönetici tarafından uyarı yapılmaksızın kısıtlanabilir.

10. Mesaj'da sadece smile kullanmak ve arka arkaya(flood) mesaj göndermek yasaktir.Yapildigi takirde silinecektir.

11. Uygunsuz,foruma aykiri,cinsel icerikli nickler yasaktir.

12. Üyelerin ve moderatör'lerin birden fazla nick (rumuz) kullanması kesinlikle yasaktır. Kişinin tüm mesajları silinir ve forum'a girişi yasaklanır. (herhangi mazeret uyduranlar banlanır)

13. Forumda her türlü site reklami kesinlikle yasaktir. Profilinizde dahil !

14. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar YASAKTIR.Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri silinecektir !

15. Kişisel Mesaj yolu ile diğer kullanıcılara reklam içerikli, rahatsız edici mesaj gönderilmesi kesinlikle yasaktır. (Bu tür mesajları bildiriniz).

16.Kurallara uymayan ya da gönderdikleri mesajlar ile pano düzenine zarar verdikleri düşünülen üyeler yöneticiler tarafından uyarılıp, davranışın tekrarında sistemden uzaklaştırılırlar. Yeni üye statüsündeki kişiler (30 mesajdan az mesaj gönderen kullanıcılar) forum kurallarına ihlal etmeleri durumundan uyarılmaksızın sistemden süresiz uzaklaştırılabilirler.

17. Açılan konu site kurallarının birden fazlasına aykırı ise başlık kilitlenebilir.Daha önce açılmış başlığın aynısından açmak veya daha önce cevaplanmış bir soruyu aynı şekilde sormak kilitlenme sebebidir.

18. Başlık içinde konu başlıktan sapar ve bunun ilerisinde konunun artık açılan başlıkla hiç ilgisi kalmazsa uyari yapilir konun disina cikmamak icin.

19. Gayet düzgün giden bir başlığa gelen konuyu saptıracak içerikli cevap silinir.

20. Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

21. Özellikle yüksek rütbeye sahip yöneticilerin yaptığı uygulamalar hiçbir şekilde sorgulanamaz. (Mesaj silme, mesaj düzenleme, kural koyma, vb...)

22. Forum moderatör ve adminleri (yöneticiler) sizlere forumu daha kolay kullanmanız için yardımcı olacaktır.

23.Spor adi altinda fanatizim yapmak, Avatar ve imzalarda rakip taraftarlari kiskirtici yazi, link ve resim bulundurmak, fotum icerisinde asiri fanatik tavirlar sergileyerek üyeler arasinda tartisma cikartmak yasaktir. Aksi davranislarda bulunanlara üyeliklerinin sonlandirilmasina varan cezalar verilecektir.

Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

Sitemizde üye Olanlar Bu şartları Kabul Etmiş Saylırlar
Saygılarımızla

Freetime Kuralları (Lütfen okuyunuz)
1 sayfadaki 1 sayfası